top of page


Śniadanie podajemy o 09:00 każdego dnia, chyba że Goście wspólnie zdecydują inaczej i ustalimy niestandardową porę obsługi  śniadaniowej. 

Śniadanie jest wliczone w cenę pokoi zarezerwowanych za pośrednictwem strony www.uroczysko-gryzyna.pl i naszego ulubionego www.slowhop.com. Natomiast pokoje zarezerwowane innymi dostępnymi kanałami i przez pośredników nie zawierają śniadania, które wówczas kosztuje 45 złotych za osobę. 

Obiadokolacje od piątku do niedzieli serwujemy o 17:00, składają się z 3 dań (zupa, dnie główne i deser). Cena obiadokolacji to 120 złotych za osobę. 
W pozostałe dni gotujemy na prośbę Gości, wtedy obiadokolacja składa się z 2 dań (zwykle zupa i danie główne) w cenie 80 złotych za osobę. 

Po dokonaniu rezerwacji pokoi, otrzymacie Państwo drogą mailową zapytanie dotyczące Waszej diety. 

Wasza odpowiedź jest dla nas ważna, bowiem przygotowujemy jedzenie na prośbę Gości, niczego nie robimy na zaś i nie przechowujemy przygotowanych potraw. Staramy się kupować lokalnie a to wymaga trochę czasu. 
 
Chcemy też mieć pewność, że nie podamy mięsa dla wegetarian a weganie nie dostaną od nas sera czy jaj. Także jeśli zdecydujecie się na obiadokolacje, prosimy o informację na tamat czego nie jecie lub co Wam szkodzi. 

W domu nie sprzedajemy alkoholu, lecz nie zabraniamy picia własnych trunków, w miarę utrzymania się na nogach. 
 
Dostępna jest woda Thoreau plus herbata gratis, kawa z ekspresu ciśnieniowego kosztuje 5PLN.
 
W domu nie ma możliwości przygotowania jedzenia samodzielnie a najbliższa polecana przez nas restauracja mieści się w Łagowie (Ważka), możecie też spróbować kuchni w Świebodzinie w restauracji Mimoza. W Krośnie Odrzańskim jest też burgerownia o nazwie Mafia. Nad jeziorem w Gryżynie jest także Ośrodek Wypoczynkowy Anapausis, gdzie serwują dania bufetowe, każdego dnia co innego. W miejscowości Przełazy powstała inicjatywa Projekt Przełazy, idealne miejsce na chilloutowy posiłek.

Poniżej link do zdjęć z potrawami naszej kuchni

https://www.uroczysko-gryzyna.pl/jedzenie
 

bottom of page