top of page

Wracam do tematu pierwszych prac.


Śpieszę się pochwalić najnowszą wizualizacją Uroczyska Gryżyna.

Mogę już oficjalnie powiedzieć, że zaprojektowaniem rewitalizacji i rozbudowy zabytkowego domu, podjęło się uznane biuro architektoniczne Tekktura z Poznania. Ujęła nas wspaniała rewitalizacja Młyna Żytniego w Szamotułach, dlatego bez wahania zdecydowaliśmy się na kontakt.

O tym jak dowiedziałem się na temat Tekktura napiszę jeszcze, bowiem ta rekomendacja miała też ciekawą genezę.

Przedstawiam bardzo realny render widoku Uroczyska Gryżyna w województwie lubuskim, z dobudowaną salą przeznaczoną do organizacji uroczystości rodzinnych. W Gryżynie będziemy przygotowywać kameralne przyjęcia, w tym wesela a wszystko w otoczeniu lasu, Potoku Gryżyńskiego, około kilometra od pięknego jeziora.

Planujemy też zapewnić możliwości organizacji wyjazdów integracyjnych dla firm. Sala wielofunkcyjna w Uroczysku Gryżyna będzie mogła służyć Gościom do spotkań, szkoleń, prezentacji czy innych celów biznesowych.

Uroczysko Gryżyna zakwateruje maksymalnie 20 osób w 4 apartamentach i 3 pokojach na poddaszu.

Widok od lasu i Gryżyńskiego Potoku z rozlewiskiem i siedliskiem bobrów

Uroczysko Gryżyna z projektem sali wielofunkcyjnej

Front Uroczyska Gryżyna

Widok od drogi

Uroczysko Gryżyna z projektem sali wielofunkcyjnej

#małeweselewGryżynie #weselewlesiewGryżynie #weselenadjeziorem #weselewGryżynie #Tekkturabiuroarchitektoniczne #GryżyńskiParkNarodowy #wypoczynekwlesiewGryżyńskimparkukarjobrazowy #apartamentywlesie #urlopwlesie #urlopnadjeziorem

245 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page