top of page

Przyjaciele moich przyjaciół są moimi przyjaciółmi.


Wszystkowiedzący.PL jakiś czas temu opowiadał nam o uroczym miejscu w miasteczku Wleń. Polna Zdrój, obiekt prowadzony przez Magdę i Mateusza miał być dla nas inspiracją i potwierdzeniem pomysłu na nowe życie na wsi.

Zaproszeni przez przyjaciół Właścicieli pojechaliśmy do Wlenia. Aura domu położonego na uboczu malowniczego miasteczka, udzieliła nam się od razu. Dom na wzgórzu, z tarasem widokowym, pokazał nam się w całej okazałości. Otoczone ogrodem zabudowy starej stodoły i zabytkowego domu zostały pieczołowicie odremontowane przez Mateusza, który jak się okazało jest znanym i utalentowanym architektem.

Przyjechaliśmy po południu, by zostać przywitani „otwartymi drzwiami” przez Gospodarzy. Byliśmy wzruszeni życzliwością Magdy i Mateusza Trojanowskich. Ludzie, o których jedynie słyszeliśmy uchylili nam serca i udzielili gościny we własnym domu. Wokół stołu zebrali się przyjaciele by celebrować wspólnie przygotowane potrawy i cieszyć się chwilą.

Atmosfera Polnej Zdrój była ujmująca. Rustykalne wnętrza, piękne stare meble, desingersie lampy i ciepło z kominka dopełniały rodzinnej atmosfery wspólnego biesiadowania.

Rozglądaliśmy się z podziwem nad domowym ogniskiem, jakie Państwo Trojanowscy stworzyli w Polnej Zdrój. Nie mieliśmy jeszcze śmiałości pytać o to, jak Magda z Mateuszem osiągnęli ten sukces. Na 100% wiedzieliśmy jednak, że trzeba poświęcić się do końca i oddać miejscu serce. Dokładnie tak jak to uczynili Właściciele.

Kiedy w pracę wkłada się serce i każda rzecz zostaje wykonana z pasją, entuzjazm, i wyobraźnia zmieniają rzeczy zwykłe w niezwykłe. Taka myśl wpadła mi do głowy, gdy kładłem się spać po całym dniu pełnym emocji w Polna Zdrój.

#weselewlesiewGryżynie #kameralnespotkaniefirmowe #spotkanieintegracyjne #slowfooduroczyskogryżyna #slowlife #małeweselewGryżynie #weselewGryżynie

350 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page