top of page

Wszystko stało się jasne i już wiedziałem co zrobię następnego dnia rano, c.d.


(...) Dzień dobry, przywitałem się nieśmiało.

Przepraszam czyj jest ten dom, zapytałem wskazując ręką. Wszystko stało się jasne i już wiedziałem co zrobię następnego dnia rano.

Weekend w Gryżynie się skończył, wracając do domu czekałem na poniedziałkowy ranek. W głowie układałem sobie plan rozmowy. Nie wierzyłem, że stanie się kolejny cud.

Rano, podekscytowany i ciekawy reakcji po drugiej stronie kabla telefonicznego, wykręciłem numer. Dzień wcześniej dowiedziałem się, że właścicielem opuszczonej i niszczejącej nieruchomości jest pewna instytucja.

Telefon odebrał młody człowiek, któremu pokrótce nakreśliłem temat rozmowy. Zostałem kulturalnie poinformowany, że osoba, która posiada kompetencje do rozmowy na ten temat jest nieobecna. Poproszono o powtórzenie nazwiska i podanie numeru telefonu, miałem czekać na kontakt po południu.

Jak na szpilkach przesiedziałem do wieczora lecz nikt nie zadzwonił.

#urlopnadjeziorem #weselewGryżynie #weselenadjeziorem #apartamentywlesie #wypoczynekwlesiewGryżyńskimparkukarjobrazowy #małeweselewGryżynie #konferencjalubuskie #weselewlesiewGryżynie #urlopwlesie #zbieraniegrzybówwgryżynie #kameralnespotkaniefirmowe #Gryżyna #GryżyńskiParkNarodowy #dzikanatura #spotkanieintegracyjne #uroczysko #slowfooduroczyskogryżyna #jezioroKałek #naturagryżyńskiparkkrajobrazowy #laswGryżynie #slowlife #wypoczyneknadjezioremKałekwGryżynie

123 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page