top of page

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz a nam ręce opadły. C.d.


(...) Graty były wszędzie, mieliśmy nadzieję zastać lepszy widok na pierwszym piętrze. Choć zapach stawał się bardziej ostry i uporczywy, w nadziei brnęliśmy dalej.

Chodziliśmy po parterze budynku odkrywając więcej i więcej. Stare gazetki, święte obrazki, plakaty, różne szpargały porozrzucane między piętrowymi łóżkami a rozpadającymi się meblami.

W kuchni nadal stały kuchenki gazowe a na półkach i stołach roboczych leżały talerze z logo "GS". Póki co geesowska ceramika była najcenniejszym odkryciem. Do czasu.

Obejrzawszy parter postanowiliśmy szukać szczęścia na pierwszym piętrze. Schody w górę były bardzo strome, nic dziwnego, że nad nimi zawisła kartka z ręcznym napisem "po schodach schodzimy powoli".

Pokój za pokojem niczym się nie różniły. W każdym z nich poustawiano łóżka piętrowe dla młodzieży, która przyjeżdżała na turnusy Oazowe. Otoczenie miało pozytywnie wpływać na jej przystosowanie społeczne. Wierzę w to bowiem widoki z pokoi były naprawdę sielskie. Te od strony lasu od razu nas urzekły. Jednak to pokój z widokiem na wschód, na domy sąsiadów, skrywał największy skarb domu. Skarb, o którym jak się ostatnio okazało marzyli mieszkańcy wsi.

Ciekawe, czy ktoś z Was się domyśla, jaki skarb mógł zostać nienaruszony zębem czasu.

#urlopnadjeziorem #weselewGryżynie #urlopwlesie #wypoczynekwlesiewGryżyńskimparkukarjobrazowy #weselenadjeziorem #apartamentywlesie #konferencjalubuskie #weselewlesiewGryżynie #zbieraniegrzybówwgryżynie #uroczysko #Gryżyna #spotkanieintegracyjne #dzikanatura #GryżyńskiParkNarodowy #slowfooduroczyskogryżyna #naturagryżyńskiparkkrajobrazowy #jezioroKałek #slowlife #laswGryżynie #wypoczyneknadjezioremKałekwGryżynie #kameralnespotkaniefirmowe #małeweselewGryżynie

107 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page