top of page

Design, piękno dobrze zaprojektowane.


Jak doszliśmy do dnia projektowania wnętrz jeszcze napiszę. Droga do tego etapu była długa a każdy wieczór pełen przemyśleń i pomysłów na wnętrza Uroczyska. Pomysł za pomysłem zaprzątały nam głowy, na zmianę z decyzją o ucieczce na wieś.

Projektowanie wnętrz jest nam bardzo bliskie, jeden z nas wykonuje tę sztukę zawodowo, projektując wnętrza dla innych. Drugi jak pomysłowy Dobromir podrzuca stale nowe pomysły, de facto rzuca kij w mrowisko.

Design, piękno dobrze zaprojektowane! Tak dokładnie!

Przedmioty są bowiem po to by je używać na co dzień. Gdy ich użyteczność idzie w parze z wyglądem, wtedy można powiedzieć, że są designerskie.

Uwielbiamy sklep marki NAP a ten w Łodzi w OFF Piotrkowska szczególnie nas zainspirował. Mieści się w starej zabudowie z cegły. Od razu skojarzył się nam z klimatem Uroczyska Gryżyna. Już po wejściu do NAP urzekły nas lampy!

Światło we wnętrzu to połowa sukcesu, ono tworzy klimat, wydziela strefy i plany pomieszczenia. Tam pięknych lamp nie brakowało. Na prawo od drzwi powieszono piękne diamentowe projektu Toma Dixona , który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych designerów.

Lampa CUT TALL skrzyła się na tle ceglastej ściany.

CUT TALL PENDANT CHROME

Kupiliśmy ją bez namysłu, zajmie zaszczytne miejsce na parterze, na przeciwko schodów na 1 piętro.

Lampa CUT SURFACE LIGHT CHROME, wisiała na ścianie nieco dalej i błyszczała równie okazale co ta sufitowa.

Nie zastanawiając się długo podjęliśmy decyzję o jej zakupie.

CUT SURFACE LIGHT CHROME

Oświetli korytarz z pokojami na pierwszym piętrze, nawiązując do tej na parterze.

A jak Wam się podoba nasz wybór?

#urlopnadjeziorem #wypoczynekwlesiewGryżyńskimparkukarjobrazowy #weselenadjeziorem #apartamentywlesie #małeweselewGryżynie #uroczysko

86 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page