top of page

Im wyżej, tym lepiej.


Ciekawostką jest to, że ludzi ciągnie do góry. Jedni kupują apartamenty na ostatnim piętrze, inni wspinają się na szczyty gór a dzieci ciągnie na strych.

W domu na wsi babcia nie pozwalała nam tam wchodzić, dlatego skręcała nas ciekawość a zakazane powodowało dreszczyk emocji. Na strychu zawsze działy się jakieś cuda.

Podobne uczucie towarzyszyło nam, gdy otworzyliśmy stare drzwi na strych. Wspomnienia z dzieciństwa, ciekawość jakie rupiecie zniesiono z całego domu i wreszcie troska o stan dachu, wzmagały nasze emocje.

Pierwsze oględziny nas uspokoiły, na strychu było ciepło i pachniało drewnem. Na podłodze nie było śladów kapania. Strych był w doskonałym stanie, więźba solidna, brak ubytków dachówki. Po środku strychu, do komina podłączono wędzarnie.

Do gratów już przywykliśmy, dlatego rzucone w kąt drzwi, porozwieszane kapy i zasłony nie zrobiły na nas wrażenia. Łóżko polowe było zapowiedzią planów, które powoli krystalizowały się w naszych marzeniach.

Byliśmy bardzo zadowoleni, najważniejsza część domu nie budziła naszych zmartwień.

Obeszliśmy całe pomieszczenie, które na pierwszy rzut oka miało ze 150m2, widok z okien był niepowtarzalny, rozlewisko bobrów, struga Potoku Gryżyńskiego i las. Powietrze było lekkie i nasycone zapachem lasu.

Z Gryżyny wyjeżdżać nie chcieliśmy.

#urlopnadjeziorem #weselewGryżynie #wypoczynekwlesiewGryżyńskimparkukarjobrazowy #weselenadjeziorem #urlopwlesie #konferencjalubuskie #małeweselewGryżynie #apartamentywlesie #weselewlesiewGryżynie #zbieraniegrzybówwgryżynie #dzikanatura #GryżyńskiParkNarodowy #slowfooduroczyskogryżyna #slowlife #jezioroKałek #uroczysko #naturagryżyńskiparkkrajobrazowy #kameralnespotkaniefirmowe #laswGryżynie #Gryżyna #wypoczyneknadjezioremKałekwGryżynie #spotkanieintegracyjne

135 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page