top of page

Marzenia się spełniają, trzeba tylko chcieć.


Czytający bloga już wiedzą, że dom w Gryżynie 32 kupiliśmy. Jak to się wszystko toczyło jeszcze będę pisał, także proszę o cierpliwość.

Ja jednak już dziś śpieszę z hitem!

Dostaliśmy pozwolenie na budowę! Najważniejszy dokument sprawił, że drzwi ku realizacji marzeń stoją otworem. Projektowanie i procedura urzędowa zajęły półtora roku. Przeszliśmy ciężką drogę by dziś dowiedzieć się, że możemy remontować dom i realizować projekt Uroczyska Gryżyna.

Przed nami huk roboty ale ruszamy z kopyta. Naszą determinację udowodniliśmy pokazując zdjęcia w poprzednim blogu.

Nie możemy stracić ani chwili. Goście już czekają! Ambitny plan zima 2020 stał się realny!

Już wkrótce będę pisał o faktach, pokazywał zdjęcia z budowy i chwalił się postępami. Jeszcze chwila i zobaczycie nowy dach, elewację i okna. Już za chwilę pokażę projekty wnętrz wyrysowane przez Marcina.

Możecie już komentować, lajkować, udostępniać, o co Was bardzo prosimy.

W Uroczysku Gryżyna już się dzieje.

#urlopnadjeziorem #wypoczynekwlesiewGryżyńskimparkukarjobrazowy #weselewGryżynie #urlopwlesie #weselenadjeziorem #konferencjalubuskie #Tekkturabiuroarchitektoniczne #małeweselewGryżynie #apartamentywlesie #weselewlesiewGryżynie #zbieraniegrzybówwgryżynie #dzikanatura #GryżyńskiParkNarodowy #slowfooduroczyskogryżyna #slowlife #jezioroKałek #naturagryżyńskiparkkrajobrazowy #uroczysko #kameralnespotkaniefirmowe #laswGryżynie #Gryżyna #spotkanieintegracyjne #wypoczyneknadjezioremKałekwGryżynie

184 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page