top of page

Piesza wycieczka "Gryżyńskie Uroczyska", c.d.


Promocja wydarzenia pierwszej wycieczki po Gryżyńskich Uroczyskach opublikowana na Facebooku, przerosła nasze oczekiwania. Frekwencja dopisała, pojawili się Goście, których znamy i wiemy, że czytają bloga, i wpisy na Facebooku, czy Instagramie. Ucieszyła nas bardzo obecność ludzi, których spotkaliśmy pierwszy raz. Utwierdziliśmy się w przekonaniu, że idea Uroczyska Gryżyna cieszy się zainteresowaniem a działania w sferze mediów społecznościowych, przynoszą zamierzony efekt, zainteresowanie.

Spacer po Gryżyńskim Parku Krajobrazowym był dla wszystkich dużym zaskoczeniem, takich widoków nikt się nie spodziewał.

Po spacerze było przewidziane ognisko, kiełbaski, piwo, drożdżowe ciasto domowego wypieku i kawa. Napoje gorące podaliśmy w kubkach zamówionych specjalnie na tą okazję z logo Uroczysko Gryżyna. Kubki były naszą niespodzianką i pamiątką pierwszej "biesiady".

Niespodzianką dla nas były przywiezione przez Rodziców srebrne świerki, którym nadano imiona ojców; Edmund i Andrzej. Teraz głóg i magnolia posadzone jesienią, mają swoje męskie pary.

Kolejne nasadzenie wyrządził nasz Kumpel Kouczu, na cześć jego córeczki przyszłej modelki, po urodzie mamy. Posadził piękną ciemnozieloną jodłę kaukaską, o imieniu ich latorośli, Nela!

#urlopnadjeziorem #dzikanatura #uroczysko #slowfooduroczyskogryżyna #zbieraniegrzybówwgryżynie #GryżyńskiParkNarodowy #slowlife #wypoczyneknadjezioremKałekwGryżynie #jezioroKałek #laswGryżynie #naturagryżyńskiparkkrajobrazowy #Gryżyna

82 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page