top of page

Wleń, U Organistów.


Wleń, malownicze miasteczko położone w dolinie Bobru w Sudetach Zachodnich. Stąd dosłownie "rzut beretem" na Śnieżkę czy bardziej na południowy zachód położoną Szrenicę. Wymarzone miejsce wypadowe na przedłużony weekend. My zakochaliśmy się do tego stopnia, że chętnie spędzimy tam urlop.

Czytelnicy bloga już znają nasze wypady do Wlenia i Polnej Zdrój, gdzie Magda i Mateusz stworzyli niezwykłe miejsce z fenomenalną atmosferą i genialną kuchnią.

https://www.uroczysko-gryzyna.pl/single-post/2019/03/04/Polna-Zdrój-Wleń

Tym razem odwiedziliśmy inne bajeczne miejsce, które zarekomendowali nam Właściciele Polnej. U Organistów, tak się nazywa dom położony w centrum Wlenia, podobnie jak Polna Zdrój, zachwycił nas od samego progu. Szeroki uśmiech Gospodarzy, szczera gościnność, gustowne wnętrza. Wszystko ze smakiem, umiarem i aż chciałoby się powiedzieć niewymuszoną prostotą.

W domu wykorzystano stare elementy, którym dano nowe życie, wstawiono nowe lecz stylizowane meble, zawieszono dzieła sztuki. Nie szczędzono czasu i kreatywności by pochylić się nad kolorystyką, fakturami i użytymi materiałami.

Napisałem dzieła sztuki nie bez powodu. Ściany zdobią prace utalentowanych 3 Pań; Anny Pol, Magdy Wolnej i Marianny Sztymy. W miniony weekend U Organistów można było podziwiać ich wernisaż, na który oczywiście pojechaliśmy.

Zakochani w pracach kupiliśmy talerze, które będą cieszyć oczy gości Uroczyska.

Dom U Organistów to kolejna inspiracja dla naszych prac w wyobrażeniu i projektowaniu Uroczyska Gryżyna. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i czekamy na rewizytę.

#urlopnadjeziorem #uroczysko #dzikanatura #GryżyńskiParkNarodowy #slowfooduroczyskogryżyna #slowlife #weselewGryżynie #wypoczyneknadjezioremKałekwGryżynie #kameralnespotkaniefirmowe #laswGryżynie #jezioroKałek #urlopwlesie #weselewlesiewGryżynie #małeweselewGryżynie #naturagryżyńskiparkkrajobrazowy #apartamentywlesie #Gryżyna #weselenadjeziorem #wypoczynekwlesiewGryżyńskimparkukarjobrazowy

1050 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page