top of page

Trwa remont dachu.


Prace remontowe w Uroczysku Gryżyna posuwają się do przodu. Powoli przymierzamy się do wymiany starego pokrycia. Zmienimy stare i uszkodzone dachówki na nowe, lżejsze firmy Nelskamp. Dziękujemy Dach-System z Gorzowa Wielkopolskiego za doskonałą poradę, konkurencyjną cenę i szybki transport.

Poprzedni remont dachu wykonano klejąc karpiówkę na cement, co znacznie obciążyło konstrukcję. Pan Ireneusz Osajda, doświadczony inżynier z Poznania, znalazł rozwiązanie na wzmocnienie dachu. Musimy w obecną konstrukcję wpisać stalowe ceowniki 160mm. Dzięki temu ponownie możemy ułożyć dachówkę, o większych rozmiarach na metr kwadratowy. Większa dachówka to też mniejsze obciążenie dachu.

Wstawimy też 17 okien dachowych, by goście Uroczyska Gryżyna cieszyli się zielenią lasu i światłem, które w domu jest niezwykłe.

Na poddaszu zmieszczą się aż 3 pokoje gościnne. Je urządzimy w skandynawskim klimacie drewna, bieli i pastelowych dodatków.

Strych po zdemontowaniu części pokrycia, co umożliwiło przemurowanie kominów, wygląda jak pracownia artysty. CUDO.

#urlopnadjeziorem #uroczysko #slowfooduroczyskogryżyna #dzikanatura #GryżyńskiParkNarodowy #zbieraniegrzybówwgryżynie #spotkanieintegracyjne #slowlife #weselewGryżynie #Tekkturabiuroarchitektoniczne #wypoczyneknadjezioremKałekwGryżynie #jezioroKałek #kameralnespotkaniefirmowe #laswGryżynie #naturagryżyńskiparkkrajobrazowy #urlopwlesie #weselewlesiewGryżynie #małeweselewGryżynie #konferencjalubuskie #apartamentywlesie #Gryżyna #weselenadjeziorem #wypoczynekwlesiewGryżyńskimparkukarjobrazowy

72 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page