top of page

Cervus po łacinie znaczy jeleń.


Nadleśnictwo Bytnica, pod którego opieką są lasy otaczające Uroczysko Gryżyna, zamieściło na stronie www informację o programie obserwacji zwierzyny.

Podziwianie będzie trwało codziennie od 17 do 29 września 2019 w godzinach wieczornych między 16:30-20:30.

Program obejmuje: dojazd na miejsce zbiórki, spotkanie z przewodnikiem, przejście około 1 kilometra trasą podchodu na platformę obserwacyjną „Basiorówka”, około 3 godzinną obserwację przyrody, powrót na parking.

Oczywiście na taką atrakcję zapisaliśmy się bezzwłocznie. Mamy nadzieję na piękną pogodę, spokój, zapach jesiennego lasu i piękne zdjęcia.

Na platformie obserwacyjnej może być jednocześnie maksymalnie 6 osób. To będzie prawdziwa frajda spotkać jelenie na wolności. Może jednym z nich będzie ten, który z łomotem przebiegł nam przed kołami samochodu. Pisałem o tym bloga 28 lutego 2018. Ten sam, którego symbolika utwierdziła nas w decyzji o przeniesieniu się na wieś.

#urlopnadjeziorem #dzikanatura #uroczysko #GryżyńskiParkNarodowy #zbieraniegrzybówwgryżynie #slowlife #slowfooduroczyskogryżyna #wypoczyneknadjezioremKałekwGryżynie #laswGryżynie #jezioroKałek #naturagryżyńskiparkkrajobrazowy #Gryżyna #apartamentywlesie

31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page