top of page

Sala Weselna w Uroczysko Gryżyna


Rozpoczęliśmy budowę sali wielofunkcyjnej, która będzie wykorzystywana do przyjmowania gości imprez okolicznościowych. 100 metrowa sala połączona z budynkiem głównym Uroczyska Gryżyna, pomieści 40 osób w ustawieniu bankietowym; przy okrągłych stołach lub jednym długim stole weselnym. Wystarczy miejsca na obszerny parkiet, z którego zmęczeni pląsami będą mogli bezpośrednio przejść do jednego z salonów.

Sala będzie też przystosowana do organizacji spotkań biznesowych.

Wylanie fundamentów zajęło nam 3 godziny, do uzbrojonych wykopów wlano 30m3 wzmocnionego betonu.

Ten większy salon, który przylega do sali weselnej, będzie miał wygodne kanapy, okna do samej ziemi z wyjściem na taras widokowy. Salon będzie upiększony zabytkowym piecem, którego montaż rozpocznie się za dwa tygodnie.

Na zdjęciu poniżej widać po lewej stronie, na parterze, okna dużego salonu. Wzdłuż budynku od wejścia pośrodku aż do planowanej po lewej dobudówce, będzie taras z widokiem na las i rozlewisko.

Na zdjęciu powyżej, pokazujemy piec, który został zdemontowany. Jego elementy przechodzą proces renowacji by już na nasze imieniny, zarazem Święto Odzyskania Niepodległości, uciszyć nas swoim pięknem. Będzie atrakcją salonu na parterze.

A Wam jak się podoba nasz plan?

#urlopnadjeziorem #uroczysko #dzikanatura #slowfooduroczyskogryżyna #GryżyńskiParkNarodowy #zbieraniegrzybówwgryżynie #spotkanieintegracyjne #slowlife #weselewGryżynie #Tekkturabiuroarchitektoniczne #wypoczyneknadjezioremKałekwGryżynie #jezioroKałek #kameralnespotkaniefirmowe #laswGryżynie #naturagryżyńskiparkkrajobrazowy #urlopwlesie #weselewlesiewGryżynie #małeweselewGryżynie #konferencjalubuskie #apartamentywlesie #Gryżyna #weselenadjeziorem #wypoczynekwlesiewGryżyńskimparkukarjobrazowy

102 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page