top of page

Wracam do tematu "pierwszych prac".


Wkrótce miną dwa lata jak pisałem o "pierwszych pracach". Szok jak szybko czas leci i jak dużo pracy za nami. W październiku i listopadzie 2017 podniecaliśmy się wizualizacjami przebudowanego domu Uroczyska Gryżyna. Byliśmy uszczęśliwieni dokumentem warunków zabudowy, które później jeszcze zmienialiśmy, z powodu zmiany prawa budowlanego.

Dziś natomiast zakończyliśmy wylewanie nowej podłogi na parterze. Tu spotykają się wszystkie rury kanalizacyjne, które zostały ułożone i wypoziomowane, by zniknąć pod 15m3 betonu.

Wreszcie można ocenić wysokość stropów i położenie okien względem poziomu podłogi. Powstały podwaliny pod schody na +1, fundamenty pod ściany działowe pomieszczeń toalet i pomieszczenia socjalnego.

Koniec też z bezpośrednim przejściem z parteru do piwnicy, w miejscu byłego włazu będzie hall łączący dwa salony.

Od jutra tynkujemy ściany w dużym salonie, przygotowanie do usadowienia zabytkowego pieca. Ciekawe jak wyglądają kafle po renowacji. Piec zostanie wyposażony w płaszcz wodny, z którego popłynie ciepła woda ogrzewająca salę wielofunkcyjną i parter domu.

#urlopnadjeziorem #dzikanatura #uroczysko #slowfooduroczyskogryżyna #GryżyńskiParkNarodowy #zbieraniegrzybówwgryżynie #spotkanieintegracyjne #slowlife #weselewGryżynie #Tekkturabiuroarchitektoniczne #wypoczyneknadjezioremKałekwGryżynie #jezioroKałek #kameralnespotkaniefirmowe #laswGryżynie #naturagryżyńskiparkkrajobrazowy #urlopwlesie #weselewlesiewGryżynie #małeweselewGryżynie #konferencjalubuskie #apartamentywlesie #Gryżyna #weselenadjeziorem #wypoczynekwlesiewGryżyńskimparkukarjobrazowy

63 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page