top of page

Salon z zabytkowym piecem, wizualizacja.


Już się nie mogłem doczekać aż pokażę Wam wizualizacje wnętrz Uroczyska Gryżyna. Ponieważ ostatnio pisałem o sali weselnej i salonie z kominkiem, postanowiłem pokazać jak sobie go wyobrażamy.

Jeden z nas potrafi przelać nasze pomysły na ekran komputera. Dlatego też spieszę by się pochwalić wizualizacjami.

Powyższa plansza pokazuje wejście do większego salonu, kominkowego, od strony hallu. Po prawej wyłania się zabytkowy piec, który jest aktualnie budowany od nowa. To on da ciepło w ogrzewaniu podłogowym.

W głębi widać salę wielofunkcyjną, gdzie będą odbywały się wesela czy inne imprezy rodzinne i firmowe.

Natomiast powyższe wizualizacje pokazują salon od strony sali wielofunkcyjnej. Pierwsza po lewej ze starym kredensem, który kupiliśmy w Słupsku a dziś czeka na swoje miejsce, w przechowaniu, u Wszystkowiedzącego.pl.

Druga wizualizacja ukazuje salon w pełnej krasie, piec i hall od tyłu budynku, ze schodami do ogrodu i mniejszy salon, on będzie pełnił funkcję czytelni, czy pokoju gier.

Zaproponujemy kolorystykę pastelową, dużo naturalnych kolorów nawiązujących do otaczającej przyrody. Szara stolarka, przygaszone kolory ścian, zieleń. Taki mamy pomysł, a co Wy o tym myślicie?

Tak dziś wygląda hall łączący dwa salony. Drzwi szeroko otwarte, zaproszą Gości do wypoczynku w Uroczysku Gryżyna.

Tak zaś wyglądają schody prowadzące do pokazanego wyżej hallu.

#urlopnadjeziorem #dzikanatura #uroczysko #slowfooduroczyskogryżyna #GryżyńskiParkNarodowy #zbieraniegrzybówwgryżynie #spotkanieintegracyjne #slowlife #weselewGryżynie #Tekkturabiuroarchitektoniczne #wypoczyneknadjezioremKałekwGryżynie #jezioroKałek #kameralnespotkaniefirmowe #laswGryżynie #naturagryżyńskiparkkrajobrazowy #urlopwlesie #weselewlesiewGryżynie #małeweselewGryżynie #konferencjalubuskie #apartamentywlesie #Gryżyna #weselenadjeziorem #wypoczynekwlesiewGryżyńskimparkukarjobrazowy

117 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page