top of page

Pokój nr 2.

Zaktualizowano: 23 sty 2020

W blogu z 28 listopada 2019 pisałem o salonie z piecem, który został przeniesiony z piętra na parter. Zanim Pan Robert go odbudował, konieczna była renowacja kafli. Piec od kilku tygodni czeka na podłączenie instalacji ogrzewania podłogowego.


W miniony weekend pracowaliśmy na budowie porządkując teren Uroczyska, wreszcie założono ostatnie okno dachowe.


Sąsiadka Beata w pewnym momencie szła drogą z zieleniną, którą karmi króliki sąsiada. Po krótkiej rozmowie na temat postępów budowy, postanowiliśmy obejrzeć dom w środku. Prawdopodobnie oglądająca nie wiedziała, że jeden z pokoi w domu nazwaliśmy roboczo pokojem "od Beaty". Spotkanie z Sąsiadką zainspirowało mnie do pokazania tego pokoju w pierwszej kolejności.

Pokój będzie utrzymany w kolorystyce lawendy i malin. Umiejscowiony na pierwszym piętrze domu, ukaże widok na wieś Gryżyna i posesję Pani Beaty. Zorientowany na północny wschód, będzie miał 3 okna. Wyposażony w małżeńskie łóżko 180 cm (w żargonie hotelarskim zwane King). W pokoju będzie zlokalizowana kanapa rozkładana a obok niej stolik i dwa foteliki z wikliny. Ten pokój zatem będzie mógł pomieścić 4 osoby.


A Wam jak się podoba nasza propozycja?

46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page