top of page

Wielki Dzień, 13/01/2020

13 stycznia 2020 zostanie nam na długo w pamięci. To dzień, w którym rozpoczęliśmy budowę sali wielofunkcyjnej. Wprawdzie fundamenty zostały już wylane na początku grudnia, to jednak dziś budynek zaczął wychodzić z poziomu 0.


Zgodnie z umową zakończenie robót nastąpi za 3 miesiące, lecz widząc zapał "Majstra", liczę, że ten termin się znacznie skróci.

Ciekawą historię jak udało mi się dotrzeć do firmy, która podjęła się budowy, opiszę po tzw. "Zachodzie Słońca". Tak czy inaczej na teren Uroczyska Gryżyna dziś przywieziono 800 bloczków betonowych na podmurówkę i 10 ton piachu do zaprawy, która te bloczki połączy w solidną ścianę fundamentową.To właśnie w tej sali pomieścimy 40 osób na imprezy rodzinne i firmowe, wesela i konferencje. Warsztaty jogi, spotkania coachingowe i szkolenia. Nauka kiszenia czy spotkania integracyjne będą wnosić ducha w zabytkowy budynek z końca XIX wieku. Wszystko w otoczeniu sielskiej atmosfery, pysznej kuchni i bezkresnego Gryżyńskiego Parku Krajobrazowego.W międzyczasie w środku praca wre, dzielimy parter na pomieszczenia funkcyjne, już za chwilę wchodzi firma montująca instalację elektryczną.102 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page