W poszukiwaniu spokoju i ucieczki z miasta znaleźliśmy wieś Gryżyna, położoną w Gryżyńkim Parku Krajobrazowym, województwo lubuskie. 
Dom stojący na skraju Parku, sąsiadujący z potokiem i siedliskiem bobrów, stał się dla nas sposobem na życie. 
Dom będzie mógł zakwaterować 27 osób w 4 apartamentach i 3 pokojach. Do dyspozycji Gości będą także pokój kominkowy, jadalnia i sala wielofunkcyjna. 
W piwnicy zabytkowego budynku, pod łukowym sklepieniem z cegły będzie mini SPA. W ogrodzie tuż obok rozlewiska potoku gryżyńskiego ustawimy saunę i drewnianą banię z gorącą wodą.
Będziemy serwować pyszne posiłki wykonane z lokalnych produktów; śniadania i obiadokolacje dla Gości Uroczyska Gryżyna a także organizować specjalne okazje w sali wielofunkcyjnej, w tym małe i kameralne wesela czy inne okoliczności rodzinne i firmowe.
postanowiliśmy zapewnić jakość hotelu 5 gwiazdkowego w centrum lasu. Wyposażenie i design pokoi będą oparte o naturalne materiały, odnowione zabytkowe meble czy designerskie "smaczki". Zapewnimy doskonałe kosmetyki, puszyste ręczniki i miękką, bawełnianą pościel. Z okien będzie rozpościerał się widok na wieś Gryżyna z jednej strony i gryżyński potok z drugiej.